Túžite spomaliť starnutie a znížiť biologický vek ?

Zdravá žena vie poraziť svoj biologický vek.

Páčilo by sa vám vyzerať o 9 rokov mladší za 2 mesiace ?

Je zbytočné vyzerať staršie ako v skutočnosti sme. Chcete vyzerať mladšie ako vaši rovesníci ?

Určite poznáte niekoho kto vyzerá tak, že sa ho starnutie netýka.

Prečo ? Lebo jeho biologický vek je nižší ako dátum v rodnom liste. Jeho telo vyzerá ako by na neho starnutie zabudlo. Vyzerá zdravo a mlado. Jeho pokožka, svaly a vlastne všetky orgány.

Určite viete, koľké narodeniny v tomto roku oslávite. Odborníci vravia, že máme dva veky. Ten skutočný čo počítame od dátumu v rodnom liste. A potom ten druhý – biologický. Práve ten biologický vek nám ukazuje ako sme správali (možno i správame) k vlastnému telu.

Iba správna stratégia zaručí úspech. Pokiaľ neviete kde vás tlačí topánka, len ťažko môžete uspieť. Poďme spolu nájsť ten otlak proti zbytočne rýchlemu starnutiu.

Receptov ako spomaliť starnutie je mraky.

Pozrite si krátke video, alebo si prečítajte text videa.

Nájdete v ňom spôsob vďaka ktorému môže byť zdraví a krásni i vy.

Text videa: Predstavte si, že v 2014 tom roku som mala telefón od jednej lekárky z Bratislavy, ktorá mala veľa rôznych problémov. Za krátky čas ako začala brať Lamininu a Omegu zavolala mi na Skype a začala mi ukazovať svoju pokožku. Hovorí: „ Mám 64 rokov a pozri ako vyzerám „. Ako vidíte tuto, poslala mi i taký dôvod na to, že si spravila test koľko má biologických rokov. Vo februári jej test ukázal, že jej telo je na 60 rokov. Dva mesiace po tom ako začala brať 4 Lamininy a 2 Omegy jej biologický vek sa zmenšil na 51 rokov.

Spravte si fotku z tohto, aby ste mohli ukázať, že keď prijímajú 4 Lamininy a 2 Omegy ako sa im môže zlepšiť ich stav a zmenšiť biologický vek.

Mohlo by vás zaujať:

Čo je Laminina.

Pavol Valúch

Tridsiatnik s viac ako 25 ročnými skúsenosťami. Freelancer v oblasti online marketingu a sociálnych sietí. Autor internetovej verzie programu Lekár lieči vajíčko uzdravuje a Učíme sa internet. Od roku 1999 na warfaríne = autor blogu Warfarín a život s ním. https://budemfit.eu/ kde nájdete 177 potravín s obsahom vitamínu K

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezapomeňte na povinné pole.