Zanesené črevá bránia výživovým doplnkom v účinku.

Kým si nevyčistíme črevá a vnútro, vyrábame len drahý moč a stolicu.

Dlhé roky do seba tlačíme „ horom, spodom“ všetko možné aj nemožné. Nie všetko jeme nám prospieva. Niekedy si to uvedomujeme. Inokedy ani nemáme tušenia „ ČO TO „ s nami vyvedie.

Výsledkom sú zanesené trubky. Rovnako ako vo vodovodnom potrubí. Zanesené vodným kameňom a všelijakými inými usadeninami. Keď chceme, aby voda tiekla, musíme potrubie vyčistiť.

Rovnako je to i s našim črevom. Sme zvnútra príliš zašpinení. Účinok toho čo do seba dávame nie je taký aký by mal byť. Výživné a dôležité látky nemajú šancu prejsť cez stenu humusu ktorú sme si vytvorili. A ak aj niečo prejde, aký účinok to bude mať ? Máte pravdu, mizerný.

Kým si neprečistíme črevá a celé naše vnútro, takmer nemá význam jesť kvalitné potravinové doplnky. Vyrábame len drahý moč a stolicu. Väčšina potrebných a dôležitých látok ide von.

Dáva vám to zmysel ?

Pavol Valúch

Tridsiatnik s viac ako 25 ročnými skúsenosťami. Freelancer v oblasti online marketingu a sociálnych sietí. Autor internetovej verzie programu Lekár lieči vajíčko uzdravuje a Učíme sa internet. Od roku 1999 na warfaríne = autor blogu Warfarín a život s ním. https://budemfit.eu/ kde nájdete 177 potravín s obsahom vitamínu K

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezapomeňte na povinné pole.