Regenerácia tela na bunkovej úrovni

Výživové doplnky ktoré obsahujú fibroblastový rastový faktor (FGF) dokážu zobudiť spiace kmeňové bunky.

Očista organizmu použitím našich vlastných kmeňových buniek nastane len ak máme dostatok FGF.

Tie sa zmenia na bunky ktoré telo potrebuje. Staré opotrebované alebo choré bunky sa vyplavia von. Nahradia ich nové a zdravé. Deje sa to v našom tele neustále. Napríklad naša pokožka “ sa vymieňa “ každých 7 až 10 dní. Podľa potreby.

Text vo videu:

Žltým sú znázornené zdravé tkanivá. Červeným je znázornené poškodené alebo choré tkanivo. Hnedé sú znázornené kmeňové bunky. Mozog dá pokyn a kmeňové bunky prichádzajú na miesto, kde je problém. Na miesto kde je treba vymeniť choré alebo degenerované bunky za nové.

Kmeňové bunky prichádzajú na miesto poškodenia. Menia sa na bunky príslušného tkaniva. Choré bunky sú vyplavené z tela a na mieste už zostávajú len nové bunky pôvodne poškodeného tkaniva.

Funguje to rovnako v akejkoľvek časti nášho tela. Nech máme poškodený alebo chorý akýkoľvek orgán.

Veľmi dôležité sú modré guľôčky. Znázorňujú Fibroblastový rastový faktor FGF. Bez neho neprídu hnedé kmeňové bunky na poškodené miesto. Nemôže teda dôjsť k oprave poškodených buniek. FGF sme dostali pri narodení každý úplne individuálne. Vekom ho strácame. Strácanie začne už po 20 tom roku života. V štyridsiatke ho máme polovicu ako sme mali.

Čo chceme dosiahnuť ? Chceme pomôcť obnove nášmu organizmu. Zlepšiť regeneráciu. Tým umožníme vrátiť náš čas o niekoľko rokov naspäť.


         

Pavol Valúch

Tridsiatnik s viac ako 25 ročnými skúsenosťami. Freelancer v oblasti online marketingu a sociálnych sietí. Autor internetovej verzie programu Lekár lieči vajíčko uzdravuje a Učíme sa internet. Od roku 1999 na warfaríne = autor blogu Warfarín a život s ním. https://budemfit.eu/ kde nájdete 177 potravín s obsahom vitamínu K

Komentáre

  Pridať komentár

  * Nezapomeňte na povinné pole.