Ochrana pokožky pred pigmentovými škvrnami a UV žiarením.

15 % né zosvetlenie pokožky, 41 % ný nárast ochrany pokožky pred UV žiarením a 54 % ná redukcia pigmentových škvŕn.

To nie je sen. To je skutočnosť.

Ak sa pozrieme na komplexné zosvetlenie a rozžiarenie pleti, máme tu špeciálnu zmes 7 bylín zo Švajčiarských Álp ktoré pomáhajú pokožke žiariť. Rozjasňujú pokožku prirodzeným spôsobom, pretože to je bio produkt. Obsahujú účinné antioxydanty.

Je dôležité, že je to univerzálny produkt na všetky typy pokožky. Nie pre staršiu pokožku, nie pre ženy, nie pre mužov, nie pre zmiešanú, je pre akékoľvek typy pokožky.

Ak sa pozrieme na chemické testy v tejto oblasti tak komplexné zosvetlenie po 12 tých týždňoch používania Lamiderm je až o 15 %. Čo sa týka redukcií tmavých škvŕn, pigmentových škvŕn to je 54 % po 12 týždňoch aplikácie Lamidermu.

pigmentové škvrny a UV žiarenie

Ak sa pozriem na ďalšie výsledky tak synergická zmes vitamínu C a E znižuje pôsobenie voľných radikálov a tým sa eliminujú degenerácie našej pokožky ako sú pigmentové alebo starecké škvrny. S pigmentovými škvrnami bývajú problémy hlavne v lete keď sa ľudia opaľujú. Poškodí sa DNA tých buniek ktoré produkujú kožné farbivá majú také fľaky, ktoré je veľmi ťažké odstrániť. Výrazne sa zredukujú zápalové procesy v pokožke a akné.

Urobené klinické testy dokazujú výraznú ochranu pred UV žiarením alebo po poškodení UV žiarením o 41 %.

 

Pavol Valúch

Tridsiatnik s viac ako 25 ročnými skúsenosťami. Freelancer v oblasti online marketingu a sociálnych sietí. Autor internetovej verzie programu Lekár lieči vajíčko uzdravuje a Učíme sa internet. Od roku 1999 na warfaríne = autor blogu Warfarín a život s ním. https://budemfit.eu/ kde nájdete 177 potravín s obsahom vitamínu K

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezapomeňte na povinné pole.