Lekár lieči vajíčko uzdravuje

Hlásne trúby lobistických skupín a časť médií klame. Tvrdia nám, že sme odkázaní len na chémiu. Že naše telo nutne potrebuje takú alebo onakú látku. To, že jednému orgánu pomáhame a ďalšie 2 možno tri si ničíme o tom ani muk. Čítať príbalový leták k niektorým produktom môže byť horor. Väčšinou vôbec neliečime príčinu, len hasíme následky. „ Oblbovákmi “ . Aby sme sa otupili. Aby nám telo nemohlo dávať signály, že niečo nie je v poriadku. Čo je za tým ? Tušíte správne. V prvom rade ide „ len a len " o peniaze.

Aká je HODNOTA vášho zdravia ? 1 000, 100 tisíc, milión ?

Mesačne kupujeme lieky za 10 ky €. Možno viac. Patríte aj vy do tejto skupiny ? Ak áno tak táto stránka určená práve vám.

Všetko začína mozgom a ... vajíčkom !

Pozrite kratučké videá a presvedčte sa sami.

Máme len veľmi málo možností na výber.

U nás len ťažko dostanete na výber medzi tradičnou Západnou (teda našou) medicínou a inými možnosťami.

Môj známi žil dlhodobo v Ázii, konkrétne v Číne. Pri kávičke sme zabrúsili i do zdravia. Tam chorý človek dostane na výber. Vyberie si ich tradičnú Čínsku medicínu alebo Západnú (chemickú), ako to oni nazývajú. Debata na túto tému by bola dlhá, veľmi, veľmi dlhá.

Môžete si aj u nás vybrať ? Možno niekoho poznáte. Sú aj u nás výnimky, ale je ich ako šafránu. Sem tam sa objaví lastovička. Tá sa do tradičných médií nemá šancu dostať. Bolo by to nežiadúce...

Naše telo sa dokáže samo liečiť. Treba mu na to dať čas a nástroj aby tak mohlo robiť. Čas, aký svojmu telu dáte je na vás. Nástroj sa volá LAMININA. Je to 100 % ný prírodný produkt. Práve laminina naštartuje  proces samo liečenia. Chcete začať riešiť príčiny a nie následky zdravotných problémov ? Začnite s Lamininou.

Kto ? potrebuje aby sme boli zdraví ?

Štát ? Ťažko. Z čoho bude platiť dôchodky ? Vek odchodu do dôchodku sa zvyšuje podľa priemerného veku dožitia. Inak povedané žiaden, opakujem žiaden štát nepotrebuje príliš veľa dôchodcov. Tí už nedávajú. Tí už len berú. Viem, kruté.

PS: Znova pripomínam, robí tak každý štát. Stačí si pozrieť vek odchodu do dôchodku v iných krajinách a dáte mi za pravdu. Jedným z dôvodov je zlá demografia v celej Európe.

Priemysel ? Určite nie. Veď pre koho by vyrábal, keby boli všetci zdraví ? Najväčšie biznisy sú obchod so zbraňami a obchod so zdravím. Smutné.

Je niečo, čo dostaneme len 1 krát za život ?

Je. Volá sa to FGF fibroblastový rastový faktor.

Dala nám ho naša mama v momente keď sme prišli na svet. Je obsiahnutý v ľudskej placente a najviac FGF sme mali v čase, keď sme ešte boli v brušku našej mamy. Čím sme starší, tým ho máme menej. To je jeden z dôvodov, prečo sa malému dieťaťu zahojí rozbité koleno skôr ako 70 ročnému človeku.

Úplne posledná možnosť ho získať, je pupočníková krv. Uchovanie pupočníkovej krvi nie je vôbec jednoduché. A už vôbec nie lacné. Pupočníková krv obsahuje kmeňové bunky. To sú bunky, ktoré vedia že sú, ale ešte nevedia čo budú robiť.

Kedy ? V ktorom okamžiku vzniká Život ?

Ešte v roku 1929 našiel odpoveď na túto otázku Kanadský lekár Dr.Davidson.  Jeho nasledovníkom bol Nórsky lekár Bjorn Esskeland. Zistili, že slepačie vajce práve v 9 ty deň po inkubácii obsahuje všetky látky potrebné pre vznik života. Vlastne od vtedy máme relatívne neobmedzený zdroj FGF.

Prečo sa to stáva dostupným pre ľudí až skoro po 100 rokoch ? Určite si ľahko odpoviete sami.

Ktorý orgán riadi všetko v našom vnútri ?

Áno, je to Mozog. Ten vydáva impulzy, čo a ako sa má v našom tele diať. Keď mu doprajeme dostatok FGF, tak sa začnú diať veci. Mozog sa sám začne regenerovať. Opraví svoje vlastné bunky a začne správne fungovať. Zobudí naše vlastné kmeňové bunky, ktoré spia. Povie im čo majú robiť a kde je to práve teraz najviac potrebné. Naše telo sa začne samo seba regenerovať a opravovať. Regenerácia a samo liečenie prebieha na bunkovej úrovni.

 

Čo obsahuje FGF ? Ako a poň dostanem ?

Obsahuje ho produkt ktorý sa volá LAMININA. Aby všetko prebiehalo ešte lepšie a rýchlejšie, tak LAMININA obsahuje ešte 22 aminokyselín. Ich kombináciou vznikla formula, ktoré neuveriteľným spôsobom pomohla už tisíckam ľudí.

Patríte vy alebo niekto z vašich blízkych sem ?

Každý moment kedy som sa musela vyzliecť bola pre mňa nočná mora. Psoriázu som mala 33 rokov. Precestovala som kus sveta aby som sa jej zbavila. Zbytočne, môj stav bol stále rovnaký. Stálo to kopec peňazí a výsledok žiadny. Našťastie manžel našiel na internete riešenie. Vyskúšala som Lamininu a po 1/2 roku bola psoriáza preč. Dnes som šťastná, že si môžem s vnučkou zaplávať. A v dvojdielnych plavkách.

KobietaLaborantka

Brala som inzulín 3 krát denne. Nevydržala som stáť na nohách viac ako 1/4 hodinky kvôli charlotte (prepadnutá klemba na nohe). Rany na nohách sa stále zhoršovali. Môj brat mi našiel riešenie. Nemala som čo stratiť, môj stav bol stále mizerný. Stačilo len 40 dní brať Lamininu a výsledky sa dostavili. Lekár mi znížil dávku inzulínu 3 násobne. Rany na nohách sú minulosťou. Dnes si znova rada zatancujem.

ErikaLekárnička

Viete čo urobí Kanadský alebo Americký lekár, keď si nie je celkom istý ? Pozrie do knihy liekov a potravinových doplnkov. Keď výrobky z tejto knihy predpisujú lekári mohli by pomôcť i vám ?

Laminina je tam už druhý rok po sebe.

Cítite, že práve toto je pre vás ? Alebo niekoho blízkeho ? Bez činu zostane len pri pocite. Tým činom je vyskúšanie Lamininy. Zdravie je to najcennejšie čo máme. Darujte sebe alebo niekomu blízkemu kus zdravia.

Video návod ako na to.

Bez registrácie nákup tovaru nie je možný.

Uvažujete o budúcej možnej spolupráci ? Vtedy je potrebné objednať jeden z balíčkov s označením Activation Pack (aktivačný balíček pre spoluprácu).

Poštovné zdarma. Ak budete mať aktivované Auto-Delivery Products (automatická objednávka).