Máte pocit, že váš stav je horší ako bol ?

Aminokyseliny vo výživových doplnkoch potrebujú čas.

Oprava nášho zdravia na bunkovej úrovni nemusí byť príjemná. Môže dočasne i bolieť.

Trpezlivosť nie je silná stránka mnohých z nás. Sú situácie, kedy musíme byť trpezliví. Naše telo si vie samo najlepšie vybrať miesto, kde treba zasiahnuť. Zaslúži si našu trpezlivosť. Ono samo najlepšie vie, kde má zasiahnuť ako prvé. Regenerácia tela na bunkovej úrovni, to je Laminina. Ničíme svoje telo desiatky rokov, ale zdravý chceme byť najneskôr včera.

Môže sa stať, že niekoho bolí koleno a očakáva, že ho koleno prestane bolieť. Ale naraz napríklad mu začnú rásť lepšie vlasy, odrazu lepšie počuje, odrazu lepšie spí – je to preto, že jeho telo videlo iný problém ako vážnejší a začalo riešiť ten. Potom až príde na radu to koleno. Telo samo najlepšie vie, kde je treba pomôcť.

Laminina funguje komplexne, lebo sú v nej súbežne dve dôležité veci. Je to vlastne spojenie správania sa aminokyselín a rastového hormónu. Treba ale aby sme boli trpezliví. Naše telo sa samo rozhoduje kedy ako bude opravovať poškodené tkanivá. Treba si uvedomiť, že problém ktorý nás momentálne trápi príde na rad až v budúcnosti. Medzitým si náš organizmus opravuje a dáva do poriadku množstvo iných vecí o ktorých ani nevieme.

<<< Zistiť viac o dávkovaní lamininy >>>

Pavol Valúch

Tridsiatnik s viac ako 25 ročnými skúsenosťami. Freelancer v oblasti online marketingu a sociálnych sietí. Autor internetovej verzie programu Lekár lieči vajíčko uzdravuje a Učíme sa internet. Od roku 1999 na warfaríne = autor blogu Warfarín a život s ním. https://budemfit.eu/ kde nájdete 177 potravín s obsahom vitamínu K

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezapomeňte na povinné pole.