Ako užívať Lamininu – dávkovanie

Obnova našich vlastných buniek nemusí byť vždy príjemná.

Naše telo si samo rozhoduje čo je preň dôležité „opraviť“ práve v tejto chvíli. Lieky často krát potláčajú príznaky choroby. Nedovolia telu aby sa regenerovalo samo. Veľa ľudí celý život jedia lieky a napriek tomu sú stále chorí. Rýchlejšie vyplavovanie toxínov = vyššie dávky lamininy.

Nebojte sa toho že sa objaví nejaké krátke zhoršenie stavu. Je to naozaj pozitívny priebeh. Keď to už ozaj neviete vydržať tak lekár hovorí, že dávkovanie môžete znížiť. Keď zmenšíte dávkovanie tak vtedy proces vyplavovania toxínov a celkovej regenerácie bude trvať dlhšie ale jemnejšie. Pokiaľ vydržíte zostať, bude to lepšie. Dokonca sa odporúča zvýšiť dávkovanie. Celý proces je tak možno tvrdší ale rýchlejší. Laminina nemá žiadne vedľajšie účinky.

<<< Kde sa vzala laminina >>>

Pavol Valúch

Tridsiatnik s viac ako 25 ročnými skúsenosťami. Freelancer v oblasti online marketingu a sociálnych sietí. Autor internetovej verzie programu Lekár lieči vajíčko uzdravuje a Učíme sa internet. Od roku 1999 na warfaríne = autor blogu Warfarín a život s ním. https://budemfit.eu/ kde nájdete 177 potravín s obsahom vitamínu K

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezapomeňte na povinné pole.