Regenerácia tela na bunkovej úrovni.

Čo je Laminina a ako funguje.

Laminina má patentované zloženie. Je tam extrakt z vajíčka + aminokyseliny + bielkoviny  + kľúčová zložka je rastový faktor FGF 2. Je mimoriadne dôležitý. Zabezpečuje správnu činnosť kmeňových buniek. Samo regeneráciu nášho tela bez chémie. Pri narodení dostáva telo informáciu ako sa má vyvíjať. Všetko je to zakódované v kmeňových bunkách. V našom tele sú kmeňové bunky, ktoré sú zodpovedné za jednotlivé naše časti tela. Máme bunky ktoré sú zodpovedné za pečeň, za srdce, žalúdok atď. Laminine je komplex látok aby naše kmeňové bunky fungovali správne. Oni potom nastavujú aby správne fungovali i ďalšie bunky.

Laminine je produktom, ktorý vyživuje naše telo na bunkovej úrovni. Rovnako ako extrakt vajca v 9 mesiaci inkubácie. Práve vtedy má všetky ingrediencie potrebné k životu. Vďaka laminine sme vlastne najbližšie ku kmeňovým bunkám ako by sme mohli byť. Nepotrebujeme už žiadnu kostnú dreň, alebo pupočníkovú krv ako najväčšie zdroje kmeňových buniek. Nepotrebujeme utrácať stovky a tisíce eur za liečbu kmeňových buniek. Laminine NELIEČI ! Regeneruje a mobilizuje telo. Prebúdza ho k samoliečbe. Lamilline pomáha telu v procese regenerácie neinvazívne. Obsahuje minerály, vitamíny všetkých 22 aminokyselín a hlavne opatentovaný FGF rastový faktor. Tento produkt stimuluje kmeňové bunky do práce.

Laminina je výživa na bunkovej úrovni. Regeneruje a opravuje poškodené bunky v našom tele. Laminina má mechanizmus samo regulácie a samo liečenia. Omladzuje naše telo zvnútra i zvonka. Regeneruje naše telo pomocou našich vlastných kmeňových buniek.

<<< Zistiť viac o kmeňových bunkách >>>

Pavol Valúch

Tridsiatnik s viac ako 25 ročnými skúsenosťami. Freelancer v oblasti online marketingu a sociálnych sietí. Autor internetovej verzie programu Lekár lieči vajíčko uzdravuje a Učíme sa internet. Od roku 1999 na warfaríne = autor blogu Warfarín a život s ním. https://budemfit.eu/ kde nájdete 177 potravín s obsahom vitamínu K

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezapomeňte na povinné pole.