Cukrovka a príbeh lekárničky Eriky

Liečba cukrovky 2 typu trvala Erike pár mesiacov.

Páčilo by sa vám 3 krát znížiť dávku inzulínu za 40 dní ? Zníženie hladiny cukru prišlo už po 7 dňoch.

Pracuje ako lekárnička od roku 1994. Inzulín bola nútená brať niekoľkokrát denne. Okrem toho mala ranu na nohe a charlote. Charcota = spadnutý nárt = sploštená noha. Stáva sa často pri cukrovke, kedy sú kosti náchylnejšie na degeneráciu. Nožná klenba sa sploští a vykrúca sa dovnútra. Spôsobuje to veľkú bolesť pri chôdzi. Vo večernom čase nedokázala stáť dlhšie ako 5 minút.

Objavila laminine a začali sa diať veci. Dnes už inzulín takmer neberie. Video je o jej životnom príbehu a o tom ako sa s pomocou Lamininy výrazne zlepšil jej zdravotný stav.

Asi dva týždne sa zaoberala knihou liekov a potravinových doplnkov (Laminine je v PDR v Kanade a USA). Hľadala čo najviac lekárskych a farmaceutických zdrojov a referencií. Podrobne si preštudovala i klinické výskumy ale nič podobné Laminine nenašla. Laminine bola a je v knihe liekov už druhý rok po sebe.

<<< Zistiť čo je laminina >>>

Rozhovor s lekárničkou Erikou.

Erika: Začala som 2 januára a musím sa o to podeliť. Užívala som Laminine iba 20 dní. Obyčajne vo večerných hodinách som v takom stave, že nemôžem stáť dlhšie ako 5 minút. Stáli sme v skupine do svätého prijímania. Trvalo to dobrých 20 až 25 minút a ja som necítila žiadnu bolesť.

Isaac: Tak si stála takmer 25 minút bez akejkoľvek bolesti ? Za normálnych okolností by si nebola schopná vydržať dlhšie než koľko ?

Erika: Väčšinou 5 minút. lebo noha naozaj bolela.

Isaac: To nie je len otázka rany v päte kvôli diabetickej nohe. Členok bol tiež veľmi opuchnutý. Takže teraz je to 6 až 7 týždňov.

Erika:  Áno, dnes je 21.februára 2016 a rany sa výrazne hoja. Je to dramatické zlepšenie. Rany sa objavili v marci 2015. Nie je to nič výnimočného mať rany po 1-2 alebo dokonca po piatich rokoch. Niekedy sa rany nehoja a končí to amputáciou a niekedy aj smrťou.

Isaac: Takže v priebehu 7 týždňov – skoro 2 mesiace od kedy berieš Laminine a OMEGA+++ rany sa začali hojiť.

Erika: Áno. Neskutočné !

Isaac: Prezraď našim priateľom na FB akú si včera dostala správu od lekárov.

Erika: Pár dní po tom ako som začala užívať Laminine mi volal môj lekár z endokrinológie. Lekár mi povedal, aby som znížila večernú dávku inzulínu. – Po 7 dňoch ! Po ďalších 3 týždňoch volali z ambulancie môjho lekára znova aby som opäť znížila inzulín. Beriem inzulín 4 krát denne. Dozvedela som sa, že ho môžem tak isto vynechať. A čo s rannou dávkou ? Z ambulancie mi povedali, že môžem znížiť i rannú dávku inzulínu. To sú 3 znížené dávky v priebehu 35 až 40 dní. Prečo sú Laminine a Omega+++ tak účinné je popísané v PDR (kniha liekov a výživových doplnkov). Nie raz ale 2 krát.

Isaac: Vieš argumenty niektorých môžu byť, že tam nie je dosť ľudí v týchto klinických výskumoch.

Erika: Napriek tomu, že klinická skupina bola malá, títo ľudia mali veľké zmeny na lepšie.

Isaac: Aby si zosumarizovala naše stretnutie, čo by si povedala našim priateľom na FB ?

Erika: Nič iné na trhu sa nedá kúpiť. Prirodzené, umelo vyrábané alebo farmaceutické. Nie je nič iné, čo funguje tak efektívne. Ja som diabetikom, Ty máš napríklad problémy so srdcom. Akýkoľvek môže byť tvoj zdravotný stav ten produkt Ti pomôže. A je to úplne prirodzené nemá žiadne vedľajšie účinky. Som lekárničkou. Zistila som, že látky, ktoré boli použité na výrobu kapsúl nemajú žiadnu interakciu, s ničím, čo je v súčasnej dobe na farmaceutickom trhu. Produkt je úplne bezpečný a môžeš mať iba pozitívne zmeny.

Isaac: Ďakujem Erika za tvoj čas a za to, že si sa s nami podelila s Tvojimi skúsenosťami.

Pavol Valúch

Tridsiatnik s viac ako 25 ročnými skúsenosťami. Freelancer v oblasti online marketingu a sociálnych sietí. Autor internetovej verzie programu Lekár lieči vajíčko uzdravuje a Učíme sa internet. Od roku 1999 na warfaríne = autor blogu Warfarín a život s ním. https://budemfit.eu/ kde nájdete 177 potravín s obsahom vitamínu K

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezapomeňte na povinné pole.