Čo sa deje na internete

Ako sa na internete správate vy ?

 Surfujete a hľadáte. Zistite čo máte spoločné s vašim potenciálnym fanúšikom avatarom.

Čo sa to vlastne na tom internete deje ? Váš budúci fanúšik avatar behá po internete a hľadá…hľadá riešenie svojho problému, je tak trochu sebec. Čo robíte a ako sa správate keď vy prídete na internet ?

Hľadáte informáciu. Hľadáte riešenie svojho problému. Nezaujíma vás firma, nezaujíma vás kto to bude. Vy chcete výsledok, potrebujete vyriešiť svoj problém. Úplne rovnako sa chová i váš fanúšik avatar.

Zabudnite na to, že ho zaujíma celosvetová úžasná firma ktorú zastupujete.

Zabudnite na to, že ho  zaujímate vy.

On má problém a musí  ho vyriešiť. On je v tejto chvíli stredobod vesmíru.

Príde i na váš WEB a čo vidí. To je presne čo hľadal ! Vy potrebujete na neho kontakt aby ste s ním mohli ďalej komunikovať a v budúcnosti mu predať.

Na zachytávacej stránke mu ponúknete niečo pre neho hodnotné. Niečo čo ho natoľko zaujme, že bude ochotný vám na seba nechať kontakt.

Vy mu poďakujete  prostredníctvom ďakovacej stránky a následne o deň dva mu pošlete ďalší doplňujúci obsah. O deň dva ďalší obsah. Nie jeden krát ale niekoľko krát. Majte na pamäti, že fanúšik sa stane vašim zákazníkom po 5 tom až 7 kontakte s vami.

Tým, že mu posielate hodnotný, obsah budujete si dôveru a pripravujete si svoj budúci predaj.

Až potom keď je pripravený kúpiť, pošlete ho na predajnú stránku. Tá má za úlohu predať. Priniesť vám peniaze.

Nezabudnite mu znova poďakovať prostredníctvom ďakovacej stránky a ďalej s ním komunikovať.

Čo to znamená ? Vy predsa nechcete od neho jednorazový nákup. Vy chcete aby o nejaký čas zase nakúpil práve u vás. Preto s ním treba komunikovať ďalej.

Začína vám to dávať zmysel ?

Pavol Valúch

Tridsiatnik s viac ako 25 ročnými skúsenosťami. Freelancer v oblasti online marketingu a sociálnych sietí. Autor internetovej verzie programu Lekár lieči vajíčko uzdravuje a Učíme sa internet. Od roku 1999 na warfaríne = autor blogu Warfarín a život s ním. https://budemfit.eu/ kde nájdete 177 potravín s obsahom vitamínu K

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezapomeňte na povinné pole.