Čo je blog a čím je výnimočný

Vedeli ste že ľudia sú 6 krát viac ochotní kúpiť od ľudí ktorých poznajú ? Napríklad z blogu.

Blog nie je len „obyčajný text“. Nenechajte sa mýliť. Zistite čím je blogový článok výnimočný.

Čo je blog a čím je výnimočný ? Pár ľudí hovorí že je to len „obyčajný text“. Ale. Nenechajte sa mýliť. Je skutočne výnimočný. O chvíľočku si povieme prečo. Ale ešte predtým dovoľte zhrnúť o čom môže byť blog.

Môže to byť návod ako vyčistiť fotoaparát.

Príbeh váš alebo príbeh niekoho iného.

Môže to byť prezentácia tovaru alebo služby.

Udalosť alebo reportáž ktorá sa stala, alebo ktorá sa chystá.

Humorná poviedka na pobavenie.

Výučbový článok ako sa naučiť cudzí jazyk.

Skrátka text ktorý vášmu fanúšikovi avatarovi vyrieši jeho problém, alebo mu dá informáciu ktorú hľadá, alebo sa jednoducho pobaví.

Čím vie byť „obyčajný text“ výnimočný ?

Blog má obrovskú výhodu v tom, že každý váš blogový článok má svoju vlastnú URL adresu. Vy tak máte oveľa viac možností na zverejnenie svojho obsahu.

Každý článok môžete zvlášť optimalizovať na SEO.

Každý článok môžete zvlášť pripraviť na zdieľanie v sociálnych sieťach.

A teraz ešte zbystrite svoju pozornosť. Vyhľadávače budú indexovať každý váš článok zvlášť. Na čo je to dobré ? Vaše stránky, ktoré máte optimalizované na SEO sa budú šplhať vo výsledkoch vyhľadávania raketovým spôsobom vyššie a vyššie. Vyhľadávač bude vašu stránku posúvať na vyššie priečky. Vyhľadávač nájde vašu stránku oveľa skôr ako stránku vašej konkurencie. Kvalitnými článkami si budujete svoju značku a prehlbujete dôveru. To nielen v očiach vašich fanúšikov ale vyhľadávače vás budú milovať práve pre vašu originalitu. A ešte „pecka“ na záver. Vedeli ste že ľudia sú 6 krát viac ochotní kúpiť od ľudí ktorých poznajú ? Napríklad z blogu.

Pavol Valúch

Tridsiatnik s viac ako 25 ročnými skúsenosťami. Freelancer v oblasti online marketingu a sociálnych sietí. Autor internetovej verzie programu Lekár lieči vajíčko uzdravuje a Učíme sa internet. Od roku 1999 na warfaríne = autor blogu Warfarín a život s ním. https://budemfit.eu/ kde nájdete 177 potravín s obsahom vitamínu K

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezapomeňte na povinné pole.