13 komnata Ireny Savchin

Irene Savchin a jej skúsenosť s Lamiderm APEX

Chcem vám niečo ukázať, čo som ešte neukázala nikomu.

V roku 2015 som si urobila fotku a video v mojej kancelárii doma. Nikdy som to nezverejnila, lebo keď som zbadala koľko mám vyrážok na tvári tak som sa hanbila a nenávidela som to video.

Tu sú ešte ďalšie zlé fotky ešte predtým ako som začala používať Lamiderm.

Vo februári 2016 som dostala jednu fľaštičku Lamidermu. 1.1.2016 som mala takú väčšiu oslavu u mňa doma s mojimi priateľkami a urobila som tieto fotky. Pozrite sa na tú fotku, tie vrásky, také veľmi viditeľné a ďalšia fotka z 1.1.2016 tak vrásky tam nie su.

V auguste 2016 som vycestovala do Indonézie na jedno veľké stretnutie a tam som urobila fotku keď som používala Lamiderm Apex (Puzzlový opravár vonkajší) 6 mesiacov. Irena ukazuje rôzne uhly pohľadu na svoju tvár. Sami môžete zbadať, že tam nie sú až tak viditeľné vrásky.

lamiderm apex

Pavol Valúch

Tridsiatnik s viac ako 25 ročnými skúsenosťami. Freelancer v oblasti online marketingu a sociálnych sietí. Autor internetovej verzie programu Lekár lieči vajíčko uzdravuje a Učíme sa internet. Od roku 1999 na warfaríne = autor blogu Warfarín a život s ním. https://budemfit.eu/ kde nájdete 177 potravín s obsahom vitamínu K

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezapomeňte na povinné pole.